Projekty graficzne wizytówek

Wizytówka to najważniejsze informacje na temat danej firmy umieszczone na prostokątnym kartoniku. Może być jednostronna lub dwustronna. Wizytówka umożliwia kontakt z danym przedsiębiorstwem lub osobą prywatną. Wizytówka zawiera kluczowe informacje takie jak adres firmy, numer NIP, numer REGON, telefon, adres strony internetowej oraz adres do korespondencji czyli mail. Może również zawierać więcej informacji kontaktowych np. skype, gadu-gadu, konta w mediach społecznościowych, fax. Oprócz tych informacji na wizytówce umieszcza się logo czyli unikalną formę graficzną, charakteryzującą dane przedsiębiorstwo. Wszystkie te informacje należy umieścić w sposób czytelny oraz przyciągający uwagę potencjalnego odbiorcy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Zapisz się do mojego newslettera
Zapisz się już dziś do mojego newslettera
i otrzymuj zniżki i wiadomości na bieżąco.

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Yzer – Łukasz Wudyka z siedzibą w Krakowie newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące Yzer – Łukasz Wudyka. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Copyright 2019 - 2021 © Łukasz Wudyka
Łukasz Wudyka
Specjalista ds. 
SEO, SXO, UX
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Administratorem danych osobowych jest Yzer – Łukasz Wudyka, Rakowicka 10b/4, 31-511 Kraków. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest wymagane w celu przyjęcia i obsługi zapytania, a ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości obsługi.. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności

chevron-down