instagramfacebooktwitter
KOSZYK

Mocne Linki SEO

MOCNE LINKI SEO – MOCNIEJSZE POZYCJONOWANIE STRONY

Dążenie stron WWW do osiągnięcia jak najwyższego poziomu pozycjonowania to jeden z ważniejszych celów jaki należy postawić, prowadząc stronę internetową. Głównym narzędziem jest SEO, czyli proces, którego głównym zadaniem jest siągnięcie jak najwyższego uzyskiwania widoczności w wynikach wyszukiwania przez zmianę bądź poprawę jakości oraz treści. Na jego skuteczność wpływa nie tylko ulepszanie stricte technicznych walorów strony czy poszerzanie i powiększanie ilości i jakości tekstów, ale też bardzo często uzyskiwanie linków innych domen w celu efektywniejszego działania pozycjonowania stron. Proces pozyskiwania linków pozycjonujących, czyli działania skierowane poza stronę (tzw.off-page) to fundamentalny element SEO.

Pozycjonowanie to w zasadzie proces, którego celem jest pozyskiwanie potrzebnych przekierowań a jego rola jest ogromna. W momencie wyszukiwania frazy algorytm Google bierze również pod uwagę strony powiązane wzajemnie ze sobą, czyli im więcej wartościowych linków posiada dana strona tym wyżej jest oceniana a co za tym idzie, pozycjonowana.

JAK POZYSKIWAĆ MOCNE LINKI SEO?

To pytanie pojawiające się bardzo często, ponieważ jak już ustaliliśmy, tego typu zabieg może zwiększyć nam jakość strony, czego rezultatem jest wyższy jej autorytet, czyli wyższa pozycja. Na szczęście Internet daje nam potężne możliwości również i w tym temacie. Istnieje wiele sposobów na pozyskiwanie linków za darmo. Można je pozyskiwać z różnych innych miejsc np.: serwisy specjalistyczne i tematyczne, strony różnych instytucji publicznych, fora dyskusyjne, blogi. Częstym też rozwiązaniem jest skorzystanie z ofert wyspecjalizowanych do tego firm oferujących takie usługi.

Należy przy tym wszystkim uważać na jakość linków, ponieważ niektóre linki nie przekładają się na pozycjonowanie strony a niektóre ich typy niosą za sobą ryzyko otrzymania kary np. Gdy korzystamy z połączeń niskiej jakości w których skład wchodzi wiele innych linków które nie wnoszą żadnej wartości dla odbiorcy.

Wyświetlanie 1–16 z 53 wyników

Zapisz się do mojego newslettera
Zapisz się już dziś do mojego newslettera
i otrzymuj zniżki i wiadomości na bieżąco.
Newsletter

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od  Yzer – Łukasz Wudyka, Rakowicka 10b/4, 31-511 Kraków, REGON: 365765850, NIP: 5130096722, z siedzibą w Krakowie newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące Yzer – Łukasz Wudyka. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Copyright 2019 - 2021 © Łukasz Wudyka
chevron-down