instagramfacebooktwitter
KOSZYK

OPINIE I REFERENCJE ŁUKASZ WUDYKA

ŁUKASZ WUDYKA PRZYKŁADOWE OPINIE

Łukasz jest wspaniałym specjalistą z swojej dziedzinie, ponieważ wprowadza skuteczne działania marketingowe. Jego propozycje współpracy są bardzo korzystne i długofalowe. Potrafi odpowiednio doradzić tak, aby obydwie strony były z siebie zadowolone. Jeszcze raz polecam.
Jagoda Gołębiowska
Redaktor w InoBytom | Właściciel bloga flavon-verie.com.pl
Łukasz jest bardzo pomocną osobą. Przy naszym nowym projekcie strony www.kiminwest.com pomógł uniknąć kilku błędów, które mogły mieć znaczący wpływ na pozycjonowanie strony.
Kamil Mularczyk
Właściciel KIM INWEST Architekci & Inwestycje / Project Manager / Architekt / B2B
Dziękuję za pomoc. Jako jedyny odpowiedział na Moje zgłoszenie. Polecam i pozdrawiam!
Wiktor Kierczak
Projektant CAD w BasicTech
Pan Łukasz zaopiniował kwestie związane z social mediami - szybko i profesjonalnie. Dziękuję!
Magdalena Maciejewska
Communication and PR Manager in Stokrotka Sp. z o.o.
Super specjalista od SEO, bardzo mi pomógł w pozycjonowaniu wizytówki w google. Cechuje go duża widza i pełen profesjonalizm w tym co robi. Nie zawahał bym się go polecić każdemu kto chce poprawić swoją widoczność i markę firmy. Widać, że zna się na rzeczy, a dodatkowo wszystko wyjaśnia w prosty i zrozumiały sposób. Jeszcze raz polecam wszystkim. Wybitny, to i tak za mało co mogę o nim napisać.
Krzysztof Zaklikiewicz
Computer Scientist at WIALAN
Pan Łukasz to fantastyczny specjalista w swojej dziedzinie, naprawdę niewiele jest osób, którym można tak zaufać. Jego rozwiązania pozwoliły na znaczny wzrost ruchu na stronie, który stopniowo nieustannie się zwiększa. Zdecydowanie polecam, bo wystarczą jego działania, aby oszczędzić sobie nerwów.
Patryk Idziak
Dziennikarz, bloger, twórca tekstów
Excellent skills and proficient with organic SEO methods.
Christøpher Høgan
CXO : LARGE, Ltd. & LMG Digital Brands
Bardzo miły i pomocny! Bardzo polecam! :)
Przemysław Boreczek
TeamLeader | Sprzedawca| FrontEnd | Blogger | E-commerce
Kreatywność, empatia, nieszablonowe podejście do pracy a do tego wszystkiego Pan Łukasz jest skromnym człowiekiem dla którego pieniądze i zysk nie są głównym celem. Prowadzę Fundację Dunajec - Pomoc Polakom na Kresach (https://fundacjadunajec.pl) W przypadku fundacji, sprawą podstawową jest dobra i profesjonalna informacja w internecie. Szukałem kogoś kto mógłby pomóc i tak trafiłem do Pana Łukasza Wudyka który szybko ustalił strategię, Wszystko to zostało zrobione bezpłatnie dla samej satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Jeśli więc usłyszycie gdzieś o Fundacji Dunajec to proszę pamiętać, że jest to zasługa Pana Łukasza Wudyka Polecam
Zbigniew Konopka
Prezes zarządu w Fundacja Dunajec - Pomoc Polakom na Kresach
Pan Łukasz i jego firma wykonali dla nas stronę internetową oraz pozycjonowanie. Jesteśmy mile zaskoczeni współpraca , rozwiązaniami jakie nam zaproponowano oraz doskonałym kontaktem z firmą. W dzisiejszych czasach coraz rzadziej zdarza się tak miła i troskliwa opieka nad klientem. Teraz wykonujemy kolejny projekt i oczywiscie z Panem Łukaszem. Pozdrawiam
Maria Kownacka
Kierownik ds. klientów biznesowych w Walmart
Pan Łukasz mi udzielał wskazówek w jaki sposób mam pozycjonować swoją witrynę a także książkę. Wyjaśnił mi z jakimi zqgrożeniami w internecie mam się liczyć ze strony konkurencji. Jest dyspozycyjny, rzeczowy i wybitnie szczery. Jeżeli nie lubisz słyszeć prawdy o swoim biznesie lepiej omijaj go szerokim łukiem 😉
Marta Olesiak
Trener sprzedaży, Autor książki
Pan Łukasz niezwykle szybko i profesjonalnie podszedł do rozwiązania mojego problemu. Pomógł w prowadzeniu strony pod kątem pozycjonowania. Polecam z całego serca Pana Łukasza, osobiście planuję dłuższą współpracę! Dziękuję!
Justyna Wawrzyniak
Właścicielka marki Wawrzyniak Ubezpieczenia
Łukasz jest wspaniałym specjalistą z swojej dziedzinie, ponieważ wprowadza skuteczne działania marketingowe. Jego propozycje współpracy są bardzo korzystne i długofalowe. Potrafi odpowiednio doradzić tak, aby obydwie strony były z siebie zadowolone. Jeszcze raz polecam.
Jagoda Gołębiowska
Redaktor w InoBytom | Właściciel bloga flavon-verie.com.pl
Aktywne dążenie do poprawy wyników, szybka i sprawna obsługa oraz dobry kontakt - tym cechuje się Pan Łukasz. Zdecydowanie mogę polecić jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego.
Marian Kalicki
Właściciel małej firmy komputerowej
Zapisz się do mojego newslettera
Zapisz się już dziś do mojego newslettera
i otrzymuj zniżki i wiadomości na bieżąco.

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od  Yzer – Łukasz Wudyka, Rakowicka 10b/4, 31-511 Kraków, REGON: 365765850, NIP: 5130096722, z siedzibą w Krakowie newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące Yzer – Łukasz Wudyka. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Copyright 2019 - 2021 © Łukasz Wudyka
chevron-down